Izvor: Pančevac-online.com, 06.Dec.2019, 13:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(SPORT) Odlični rezulati karatista iz Padine u Trsteniku

Tri zlatne, i po dve srebrne i bronzane medalje osvojili su karatisti Doline iz Padine na finalu prvenstva Srbije u Trsteniku.

Zlatne medalje osvojili su Renato Nosalj kategorija do 9 godina, Samuel Hrćan do 11 godina i Kristijan Slivka do 13 godina.

Srebrom su se okitili Dejan Muminović – kategorija do 11. godina, kao i Timea Toman u kategoriji do 8 godina.

Bronzane medalje osvojile su Mia Omasta – kategorija do 10 godina i Nađa Kovač – do >> Pročitaj celu vest na sajtu Pančevac-online.com << 8 godina.

Korina Povolni je bila šesta.

Na turniru su sudile i sudije iz Padine – Danijala Konček i Mario Boboš, inače treneri u KK Dolina.

Uprava padinskog kluba je više nego zadovoljna ovogodišnjim rezultatima.
Pogledaj vesti o: Trstenik

Nastavak na Pančevac-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Pančevac-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Pančevac-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.