Izvor: HotSport.rs, 09.Sep.2023, 23:15

MAKEDONCI PONOVO KOBNI PO ITALIJANE: Podela bodova Rumuna i Izraelaca!

‘Azuri’ ne umeju protiv naših komšija. Večeras su u Skoplju na ‘Toše Proeski Areni’ odmerili snage selekcije Makedonije i Italije u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine u Nemačkoj. Susret je bolje počeo za izabranike Lućana Spaletija koji su napadali tokom čitavog susreta, ali se na odmor otišlo rezultatom 0:0. Drugo poluvreme je počelo golom ‘azura’ u 47. minutu kada je precizan bio Ćiro Imobile, nakon loše reakcije odbrane  ... Read more
The post MAKEDONCI PONOVO KOBNI PO ITALIJANE: Podela bodova Rumuna i Izraelaca! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Toše Proeski

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.