Izvor: OkRadio.rs, 15.Feb.2013, 12:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Devojke iz "Radoja" najbolje
Pionirke OŠ “Radoje Domanović” iz Vranja osvojile su prvo mesto na okružnom školskom takmičenju u odbojci. Drugo mesto pripalo je ekipi OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” iz Vranja, a treće ekipi OŠ “Sveti Sava” iz Vladičinog Hana. - Pružili smo maksimum i trijumfovali. S ponosom možemo da istaknemo da smo ove godine po 10. put uzastopno postali prvo opštinski, a potom i okružni prvaci. To je plod dugotrajnog rada škole odbojke koja je postala prepoznatljiva na širim prostorima. Ono što je bitno, naše devojčice su okosnica ženskih odbojkaških ekipa u gradu – kaža za OK Radio Slađan Radenković, nastavnik...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










