Kon: Najviše sam zabrinut za nevakcinisane, bez 24-časovne kovid propusnice nema rešenja

Izvor: Danas, 28.Okt.2021, 18:30

Kon: Najviše sam zabrinut za nevakcinisane, bez 24-časovne kovid propusnice nema rešenja

Epidemiolog i član republičkog Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je najviše zabrinut za nevakcinisane protiv korona virusa, kao i posledice toga kada oni obolevaju.

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Kon: Najviše sam zabrinut za nevakcinisane, bez 24-časovne kovid propusnice nema rešenja

Izvor: NoviMagazin.rs, 28.Okt.2021

Epidemiolog i član republičkog Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je najviše zabrinut za nevakcinisane protiv koronavirusa, kao i posledice toga kada oni obolevaju.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

"NISMO URADILI SVE DA SPREČIMO ŠIRENJE VIRUSA" Dr Kon nikada iskreniji o pandemiji: Poniženje zdravstvenih radnika prevršilo je svaku meru, mi ovakve PROPUSNICE NISMO TRAŽILI

Izvor: Blic, 29.Okt.2021, 10:41

Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon kazao je danas u „Uranku“ na televiziji K1 da ne zna koje će mere biti usvojene na narednoj sednici Kriznog štaba koja je najavljena za sledeću nedelju.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.