Survajver: Pobili se Vlada i Raša zbog Aleksandre

Izvor: Vesti-online.com, 04.Apr.2012, 11:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Survajver: Pobili se Vlada i Raša zbog Aleksandre

Srpski maneken Vladimir Vuksanović i mister Hrvatske Radovan Stošić potukli se zbog Makedonke Aleksandre Nakove!

Vladimir Vuksanović i Radovan Stošić zaratili su na Kostariki zbog Aleksandre Nakove, inače bivše Vuksanovićeve devojke, kaže za Kurir jedan od producenata rijalitija "Survajver".

Na početku šoua ništa nije nagoveštavalo da će se situacija odvijati u ovom smeru, i izgledalo je da Vladimir neće preterano mariti za Aleksandru, ali ispostavilo >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << se da je njegov ego previše jak.

- Kad su se Aleksandra i Radovan spojili, Vladimir je pobesneo, a rivalstvo između njega i Stošića bilo je više nego očigledno - otkriva naš sagovornik.Tokom svakog razgovora između srpskog manekena i mistera Hrvatske na pustom ostrvu sevale su varnice, a jedan se završio neslavno.

- Koji ku*** glumiš frajera - prosiktao je Radovan.- Pokazaću ti ja ko i šta glumi - uzvratio mu je Vlada ljutito.

Započelo je gurkanje, koje je ubrzo preraslo u hvatanje za gušu. Sevnula je i poneka pesnica pre nego što je između njih dvojice stala devojka iz produkcije, s kojom će Vladimir nešto kasnije postati veoma blizak.

Produkcija nije kaznila Vuksanovića i Stošića, a oni su ratne sekire zakopali neposredno pred kraj snimanja "Survajvera".
Pogledaj vesti o: Survivor

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.