Spartak siguran u Subotici, bez golova u Inđiji

Izvor: RTS, 24.Nov.2019, 19:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri subotičkog Spartaka savladali su na svom stadionu ekipu Radnika sa 3:1 u meču 17. kola Linglong Superlige. U drugom nedeljnom meču Inđija i Mačva odigrali su meč bez postignutih golova.
Spartak je poveo golom Tufegdžića u 18. minutu, a rasplet meča viđen je u poslednjih desetak minuta.

U finišu su viđena tri gola, dva u mrežu gostujuće, a jedan u mreži domaće ekipe. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Obradović je na 2:0 povisio u 82. da bi Denković golom u 90. minutu otklonio pitanje pobednika.
Gosti su uspeli u nadoknadi da ublaže poraz golom Makarića.
Spartak je osvojio 24. bod, čime zauzima osmo mesto na tabeli, dok je Radnik sa devet manje na 13. poziciji.
Inđija i Mačva odigrali su meč bez postignutih golova, nakon čega dve ekipe staju na dnu tabele sa osam, odnosno pet bodova.