Izvor: 025info.rs, 02.Avg.2018, 07:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički 1912: Pobeda pred odlazak na pripreme

Na Gradskom stadionu u Somboru, pred skoro 350 gledalaca domaći fudbaleri Radničkog 1912 savladali su odličnu i borbenu ekipu omladinaca FK Spartaka iz Subotice. Radnički 1912, inače pretendent na viši rang Srpsku ligu bio je bolji tokom celog meča, dok su mladi gosti iz Subotice borbenošću nadoknađivali nedostatak iskustva. Domaćin igrao koliko je bilo potrebno za novu pobedu. Strelac pobedonosnog gola bio je Kobiljski nakon solo prodora u 34. minutu susreta. Imali su domaći igrači nekoliko izglednih prilika tokom meča, međutim nedostajalo je malo sreće u završnicama.   Radnički 1912: Bulović, Sazdanić, Vujčić, Kobiljski, Matijašević, Radmanović, Đorović, Veličković, Matić, Goronjić, Bortnik.  Igrali su još: Pavasović, Baljak, Janković, Damir Bogunović,  Bihler, Šćepanović, Simić, Kovačević, Milan Bogunović.   Bila je ovo peta pripremna utakmica Radnički 1912, četvrta pobeda, a ono što raduje je svakako povratak fudbalske publike na Gradski stadion u Somboru.   Narednu pripremnu utakmicu...
Pogledaj vesti o: Subotica