Izvor: SandzakPress.net, 11.Avg.2016, 12:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pogledajte golove – Novi Pazar sa 5:2 slavio u Novom Sadu

Novi Pazar i dalje nema poraz u Superligi, a u sredu je u četvrtom kolu bio prilično ubedljiv protiv Spartaka. U utakmici igranoj na novosadskom “Karađorđu”, pošto se u Subotici i dalje postavljaju reflektori, gosti su slavili 5:2 i nanijeli drugi uzastopni poraz, uslovno rečeno, domaćinu. Dvostruki strelac za Pazarce bio je Anid Travančić (8. i 13. minut), a po jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << gol postigli su Nikola Dimitrijević (22), Petar Kunić (74) i Enver Alivodić (90+2). Posle furioznog starta Novog Pazara i tri gola za samo 22 minuta, nadu “golubovima” donekle je vratio Branimir Jocić kada je pogodio protivničku mrežu u 26. minutu. Po povratku sa odmora, Milivoj Krmar je vratio neizvesnost u meč golom u 57. minutu, ali je isključenje Nemanje Milića raspršilo sav entuzijazam kod Spartakovih fudbalera. Prednost igrača više, gosti su iskoristili da petnaestak minuta prije kraja odgonetnu svaku dilemu oko pobjednika, a onda je u posljednjim trenucima kapiten i povratnik u klub, Alivodić, stavio tačku na meč. Novi Pazar sada ima sedam bodova, uz utakmicu manje zbog odloženog duela protiv Vojvodine, a Spartak četiri. Pazarcima će naredni rival, u nedelju, biti Rad, dok će Spartak istog dana igrati protiv Bačke, ponovo u Novom Sadu. (b92)
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.