PORAZ BORUSIJE U HOFENHAJMU, BAJERN IMAO SREĆE

Izvor: Kurir, 13.Avg.2011, 20:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VOLFSBURG - Fudbaleri Bajerna srećno i spretno stigli su do pobede na gostovanju u Volfsburgu sa 1:0 i popravili utisak posle startnog poraza na svom terenu protiv Menhengladbaha.

Jedini gol za Bavarce postigao je Brazilac Luiz Gustavo u 91. minutu, posle asistencije oporavljenog Frenka Riberija.

Branilac titule Dortmund poražen je na gostovanju u Hofenhajmu sa 1:0, a strelac pogotka bio je bosanski internacionalac Sejad Salihović u 9. minutu. Neven Subotić zbog povrede >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << nije igrao za "milionere".

Posle poraza od Štutgarta na premijeri Šalke je popravio utisak protiv Kelna, a čak tri gola u ubedljivom trijumfu od 5:1 postigao je holandski reprezentativac Klas Jan Huntelar.

Rezultati i strelci drugog kola Bundes lige: Frajburg - Majnc 1:2 (Sise 90 - Rise 64, Čupo Moting 84) Hamburger - Herta 2:2 (Petrić 25. penal, Son 62 - Torun 43, Mijatović 88) Hofenhajm - Dortmund 1:0 (Salihović 9) Nirnberg - Hanover 1:2 (Pekhart 56 - Abdulaje 16, Rauš 27. penal) Volfsburg - Bajern 0:1 (Luiz Gustavo 90+1) Šalke - Keln 5:1 (Huntelar 42. penal, 47, 84, Holtbi 48, Raul 59 - Podolski 12)

Menhengladbah - Keln (18,30), a u nedelju se sastaju Kajzerslautern - Augsburg (15.30) i Leverkuzen - Verder (17.30).

Tabela: Majnc 6, Hanover 6, Štutgart, Volfsburg, Verder, Šalke, Dortmund, Menhengladbah, Hofenhajm, Nirnberg, Bajern po 3.....
Pogledaj vesti o: Subotica