Izvor: 011vodič.com, 11.Dec.2020, 15:11
Novi red vožnje putničkih vozova sa 322 polaska
Prema planu 14 vozova imaće polaske u međunarodnom, osam u pograničnom saobraćaju, a 107 polazaka biće za vozove iz sistema BG:VOZ.
Od međunarodnih vozova saobraćaće samo večernji međunarodni voz za Bar, a polazak ka Baru iz stanice Topčider je u 21:10 časova,a iz stanice Bar u 19 sati.
U unutrašnjem saobraćaju predviđena su 193 polaska regionalnih i putničkih vozova.
Tu nisu uračunati vozovi na relacijama Novi Sad-Subotica-Novi Sad, Niš-Leskovac-Niš, >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Niš-Preševo-Niš, Niš-Prokuplje-Niš, Niš-Bela Palanka-Dimitrovgrad-Niš, koji će saobraćati do početka infrastrukturnih radova na deonicama Novi Sad-Subotica, Niš-Brestovac i Sićevo-Dimitrovgrad.
Novim Redom vožnje u saobraćaj se uvodi vikend voz iz Beograd Centra za Užice u 05:52 časova, kao i iz Užica za Beograd Centar u 12:55 časova.
The post Novi red vožnje putničkih vozova sa 322 polaska appeared first on Zenski Magazin.
Pogledaj vesti o: Subotica, Leskovac, Prokuplje















