STOJA STAVILA TAČKU NA PRIČE: Ne pevam s Reljom u duetu

Izvor: Kurir, 13.Apr.2017, 19:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

STOJA STAVILA TAČKU NA PRIČE: Ne pevam s Reljom u duetu

.

Stoja Novaković oglasila se na društvenim mrežama i objasnila da nije snimala duet s Reljom Popovićem, već da je reč o nekom drugom „projektu“

- Pošto su mnogi pogrešno shvatili da je projekat s Reljom moja nova pesma, moram malo da objasnim o čemu je reč

U pitanju je Reljina nova pesma za koju je inspiracija bila jedna moja antologijska kompozicija Ljubazno me je pitao šta mislim o tome i zamolio za podršku na tom projektu, koju sam >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << mu svesrdno dala Sve je to rezultiralo i mojim učešćem u tom spotu za novu pesmu - napisala je Stoja na Fejsbuku

Autor: Foto: Damir Dervišagić

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.