Zahvalnost: Tadić i svita ambasadora, svi u Palmino selo

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Jul.2008, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zahvalnost: Tadić i svita ambasadora, svi u Palmino selo

JAGODINA - Predsednik Srbije Boris Tadić prisustvovao je sinoć, u selu Končarevo, kik boksu meču između ekipa „Palmini tigrovi" iz Jagodine i „Akžol" iz Alma Ate u Kazahstanu, organizovanom povodom seoske slave Sveti Jovan.

Tadić je na stadion u tom selu došao oko 22.30 a dočekao ga je gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma.

Predsednik nije davao izjave novinarima, a Marković je izjavio da zbog tog događaja u njegovom rodnom mestu >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << nije mogao da prisustvuje izboru Vlade Srbije ali da je iz Beograda krenuo tek kada je obezbeđena većina za izbor nove vlade.

Tom skupu prisustvovali su i ambasadori Nemačke, Belgije, Švedske, Bugarske, Mađarske i Makedonije u Srbiji kao i predstavnici ambasada Amerike i Belorusije.

Od predstavnika opozicije prisustvovao je potpredsednik Nove Srbije i predsednik opštine Topola Dragan Jovanović.

Na putu od Jagodine do pet kilometara udaljenog Končareva, kao i na samom stadionu, u toku večernjih sati bilo je primetno pojačano prisustvo policije.

Za tu priliku je asfaltiran prilaz stadionu u Končarevu, izgrađena je prostorija površine 150 kvadratnih metara a sanirana je i deonica puta od Jagodine do sela Rakitovo.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.