(VIDEO) RUTINSKI: Zvezda lako pregazila Metalac!

Izvor: Kurir, 08.Mar.2015, 19:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BEOGRAD - Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u Beogradu ekipu Metalca iz Valjeva 82:59 (25:10, 23:22, 16:16, 18:11) u meču 24. kola regionalne ABA lige.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Cirbes i Dženkins sa po 16 poena, dok je Dangubić dodao 12. Kod gostiju, najbolji je bio Malešević sa 13 poena.

Crvena zvezda je prva na tabeli sa 22 pobede i dva poraza, dok je Metalac sedmi sa po 12 pobeda i poraza.

USKORO OPŠIRNIJE...

TOK UTAKMICE

I četvrtina

Metalac je poveo 2:0 i 4:2, a onda je Zvezda zaigrala svoju igru. Usledila je serija crveno-belih od 12:0 za vođstvo od 14:4 u 7. minutu. Prednost Zvezde rasla je iz minuta u minut, a domaći su prvu četvrtinu rešili u svoju korist 25:10.

Domaći tim je nastavio sa dobrom igrom i u poslednjoj četvrtini, a u 33. minutu bilo je 68:52 za Zvezdu. Crveno-beli su do kraja meča atraktivnom igrom održavali prednost i zasluženo su stigli do pobede.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.