Bane u pohodu na Istanbul, ranjeni Fener je najopasniji Fener! (SASTAV) (foto)

Izvor: Sportske.net, 12.Feb.2019, 19:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavlja se takmičenje u Ligi Evrope.

Večeras od 19 sati na programu je prva utakmica druge runde Lige Evrope.

U Istanbulu se sastaju Fenerbahče i Zenit iz Sant Petersburga, Turcima gori pod nogama pošto su u vrlo nezavidnoj situaciji kada je domaće prvestvo u pitanju. To svakako ne znači da će učiniti sve da se domognu dobrog rezultat pred revanš u Rusiji.

Janal Ersun će na teren izvesti poprilično jak tim, tu su između ostalih i Isla, Škrtel >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Valbuena, Islami...

İlk 11'imiz! 👇#FBvZNT pic.twitter.com/nXF50tQtXz

— Fenerbahçe SK (@Fenerbahce) 12. фебруар 2019.

Sa druge strane, Zenit je lider u ruskom prvenstvu, ali ima velike ambicije i u Ligi Evrope.

Svoje mesto u startnoj postavi je pronašao i Branislav Ivanović, dok je Sergej Semak na klupi ostavio Markizija.