
Izvor: Danas, 08.Okt.2024, 10:15
„Amazonke” kao „pozorišna arheologija”: Premijera predstave o drevnim ratnicama u Pozorištu za decu i mlade Kragujevac
Sutra, u sredu, 9. oktobra u 18 sati u Pozorištu za decu i mlade Kragujevac biće izvedena premijera predstave „Amazonke” po tekstu slovenačkih autora Julie Sandor i Jaše Kocelija, koji je i reditelja predstave.
Povezane vesti
Pozoriste za decu i mlade: Amazonke
Izvor: PrviPrviNaSkali.com, 08.Okt.2024
Premijera predstave Amazonke bice izvedena u Pozoristu za decu i mlade u cetvrtak 27. februara od 18 casova. Pretpremijera je dan ranije u istom terminu. .Predstavu je rezirao slovenacki autor Jasa Kocelija, koji je i autor teksta, zajedno sa Juliom S&or. .Igraju: Darija Vulic, Milica Vranes i Lju..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.