Soraja golaja!

Izvor: Dzungla.org, 22.Nov.2011, 11:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Soraja golaja!

Uoči Plejbojeve žurke u Sarajevu bivša učesnica „Velikog brata“ u belom seksi vešu s devojkama napravila haos u apartmanu

Letelo perje.
Gde se Soraja Vučelić pojavi, tu nikome nije dosadno! Ona je s nekolicinom devojaka bila na Plejbojevoj žurki u Sarajevu. Aaaa, šta biste dali da ste mogli samo na koji minut >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << da upadnete kod njih u sobu?! Dobro, dobro, znamo da biste se samoinicijativno vezali za krevet samo da vas ne izbace.
Više gole nego obučene, u seksi vešu, totalno su se opustile pre večernje fešte. Mi vam prenosimo samo delić atmosfere, one koje je Soraja podelila s prijateljima na Fejsbuku.
Presvlačenje nisu slikale. Ili jesu, al’ nije za pokazivanje. Bivšoj učesnici „Velikog brata“ kasnije se pridružila i Anastasija Buđić, kojoj je Sara dobrano ispipala grudi u separeu. A ni svoje nije skrivala od jedne plavušice.
(Izvor: Kurir)

Nastavak na Dzungla.org...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.