Severina dolazi redovnim letom

Izvor: Kurir, 04.Avg.2012, 09:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Severina dolazi redovnim letom

Bez posebnih zahteva.

Severina Vučković sleteće sutra uveče na aerodrom u Tivtu, i to redovnim letom. Kako Kurir saznaje, pop zvezdu neće dovesti nevenčani suprug Milan Popović svojim privatnim avionom, kako je to dosad činio.

- Severina će doći s menadžerom Tomicom, redovnim letom. Nije imala preterane zahteve, osim da >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je u bekstejdžu sačekaju sveže voće, „red bul“ i voda. Biće smeštena u hotelu „Splendid“ u Bečićima, u jednom od najluksuznijih apartmana - govori izvor iz organizacije Severininog koncerta u diskoteci „Top hil“.

Kako smo još saznali, sa Severinom neće doputovati sin Aleksandar, kog će te večeri čuvati tata Milan.

(Z. R.)

zoomSeverina Vučković

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.