Izvor: Kurir, 22.Maj.2010, 21:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BILI AJDOL U BEOGRADU 21. JUNA
Premijerno izdanje Ušće festa trajaće tri dana i to od 19. do 21. juna.
U okviru ovog festivala nastupiće Bajaga i instruktori, Vlado Georgiev, Severina i Goran Bregović, dok je 21. jun, kada se obeležava Svetski dan muzike, rezervisan za Bilija Ajdola, muzičku ikonu Velike Britanije.
„Mjuzik star prodakšn", koji je i organizator ove manifestacije, ima u planu da ovaj festival načini tradicionalnim i da svake godine dovodi vrhunske zvezde iz regiona i sveta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













