Fale još svastika i svekrva ... (VIDEO)

Izvor: Mondo, 15.Jul.2015, 15:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fale još svastika i svekrva ... (VIDEO)

Zajednički nastup Dragana Kojića Kebe i Severine Vučković na folkerovom koncertu. I sin je tu ...

  Novi estradni par Severina Vučković i Igor Kojić, prisustvovali su koncertu Dragana Kojića Kebe u Loznici i postali zvezde večeri.

"Snajka" je sa "svekrom" pevala pesmu "Srce kuca tvoje ime", kada se na bini pojavio "mladoženja" i sin Igor Kojić, zamolio pevačicu za ples i dobio "očev blagoslov".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Nadamo se da su u ovom prizoru uživale i svekrva i tašta, svastika  i ostali ...



Izvor: YouTube

 

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.