Izvor: S media, 03.Maj.2013, 09:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sudeći prema ovim glasinama, Galaxy Note III biće fenomenalan

Tako prema izvorima bliskim korejskom proizvođaču, uređaj će imati 8-jezgreni procesor i grafičku jedinicu.

CPU će biti kompanijin Exynos 5 Octa koji je predstavljen ranije ove godine, dok bi grafika trebala da bude Mali 450, takođe sa osam jezgara.

Dijagonala ekrana na ovom "phabletu" dodatno bi trebala da naraste, ali navodno na "samo" 5,99 inča što je u suprotnosti sa ranijim glasinama. Super AMOLED ekran će imati punu HD rezoluciju, a biće ugrađeno 3 GB >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << RAM-a i zadnja kamera od 13 MP.

Očekuje se da će Note III biti lansiran krajem leta.

*Samsung priprema čudo: Tablet koji pokreću misli.

Izvor: ITvesti, S media foto: Printscreen Youtube
Pogledaj vesti o: Samsung

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.