Samsung Note 7 kopija rasprodata za 50 sekundi!

Izvor: Mondo, 02.Nov.2016, 01:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Samsung Note 7 kopija rasprodata za 50 sekundi!

Nije poznato koliko je tačno telefona prodato za manje od minuta, ali ovo je najbrže prodavan Xiaomi uređaj dosad!

Ako niste s nama pratili prezentaciju novih Xiaomi Mi uređaja, onda je red da vas upoznamo sa „besramnom Note 7 kopijom“ tj. Xiaomi Mi Note 2 smartfonom. Ima gotovo identičan dizajn kao sahranjeni Note 7, ali, naravno, nema olovku i Samsungove opcije.

Ovaj uređaj tokom 1. novembra pušten je u onlajn prodaju u matičnoj Kini i kompletna ponuda rasprodata >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je za samo 50 sekundi! Ovo je impresivan rezultat, iako Xiaomi nije „izašao“ sa podacima o broju kupaca. Ovakvim načinom prodaje Xiaomi pravi odličan marketing i omogućava sebi da pravilnije i tačnije planira proizvodnju i izbegne kašnjenja isporuka, koje su česte ovih dana u svetu mobilne telefonije.

Čekamo vaše komentare ispod vesti i na Facebooku, Twitteru i Instagramu.
Pogledaj vesti o: Samsung

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.