Samsung Galaxy S8 razbio na benchmark testu!

Izvor: Mondo, 05.Mar.2017, 23:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Samsung Galaxy S8 razbio na benchmark testu!

Testirana verzija sa Snapdragon 835 čipsetom, a od Exynos verzije očekuje se još i više!

Testirana su oba uređaja, Galaxy S8 i Galaxy S8+ na GeekBench sistemu i to na Android 7.0 operativnom sistemu. Do 29. marta, kad je zakazana premijera, očekuje se da Samsung Galaxy S8 i S8+ dođu sa Android 7.1 operativnim sistemom, što će možda opet podići ovaj rezultat, kao i konačna verzija >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << softvera. Takođe, očekuje se i da Exynos tj. Samsung verzija čipseta bude par bodova ispred Snapdragon 835 verzije.

Samsung najavio Galaxy S8 (VIDEO, FOTO)

Samsung Galaxy S7 edge je telefon godine!

Njujork je izabrani grad u kojem će Galaxy S8 ugledati svetlost dana 29. marta, na prvom #Unpacked i #TheNextGalaxy događaju. Kao što pismo otkriva konturama telefona, Galaxy S8 će biti „sav od ekrana“ s prednje strane. Vodeći nas od 1980. do danas Samsung nam objašnjava kakve smo telefone dosad koristili i stavlja do znanja da će Samsung Galaxy S8 biti nešto sasvim drugo.

Samsung Galaxy S8 nosi oznaku SM-G950U i osmojezgarni čipset je na GeekBench testu ostvario 1.916, odnosno 6.011 bodova. Samsung Galaxy S8+ koji ima veći ekran (6.2 inča uodnosu na 5.8) i jaču bateriju (3.500 mAh u odnosu na 3.000 mAh), ostvario je 1.929, odnosno čak 6.084 boda.

Pa, dobro, jedva čekamo da ga upoznamo!

Čekamo vaše komentare ispod vesti i na Facebook, Twitter i Instagram mreži.



Izvor: Slashgear.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.