Nova pobeda i nova reklama za Samsung

Izvor: Mondo, 25.Okt.2012, 11:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nova pobeda i nova reklama za Samsung

Sud u Holandiji odbacio je optužbe kompanije Apple da je Samsung kopirao neke od njenih patenata i to je već treća pobeda za Samsung u nizu.

Nakon suda u Japanu, koji je odbacio sve optužbe kompanije Apple, kao i suda u Velikoj Britaniji koji je učinio to isto, ali i zahtevao da se Apple javno izvini Samsungu, i sud u Holandiji doneo je odluku u korist korejske kompanije.

Bez >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << previše informacija sud je izado saopštenje u kojem se navodi da kompanija iz Koreje ne krši patente vezane za softver, koji se koristi u spornim modelima, na tužbu američke kompanije. Sada isapda da je Apple dobio sudski postupak samo u Americi, dok je na svim ostalim forntovima trenutno u zaostatku. Zašto trenutno – zato što ima pravo da se žali na svaku od ovih odluka. Podsećamo vas da je i sud u Koreji doneo odluku da Samsung nije kriv, ali i da obe kompanije jedna drugoj treba da isplatu ukupno oko 100.000 evra odštete.

Proces u Americi se nastavlja i dalje, Samsung je podneo novu tužbu, žalio se na odluku suda, a Apple je tražio dodatno povećanje iznosa za ispaltu odštete, koji ide do vrtoglave cifre od tri milijarde dolara po nekim izvorima.

Nevezano za ceo ovaj događaj, Samsung je izbacio nekoliko novih reklama. U prvoj je ponovo "kriv" Apple, dok je u drugoj prikazana jedna vrlo zanimljiva porodična priča. Pogledajte ih.

(MONDO)


Pogledaj vesti o: Samsung,   Apple

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Nova pobeda na sudu i nove Samsung reklame

Izvor: Mondo, 25.Okt.2012

Sud u Holandiji odbacio je optužbe kompanije Apple da je Samsung kopirao neke od njenih patenata i to je već treća pobeda za Samsung u nizu...Nakon suda u Japanu, koji je odbacio sve optužbe kompanije Apple, kao i suda u Velikoj Britaniji koji je učinio to isto, ali i zahtevao da se Apple javno...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.