Knjaževačka sela bez struje, Majdanpek bez vode

Izvor: Cafe.ba, 07.Dec.2014, 14:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Knjaževačka sela bez struje, Majdanpek bez vode

Na području Knjaževca 25 sela na većoj nadmorskoj visini i danas su bez struje, dok su građani Majdanpeka protekle noći ostali bez vode.

U okolini Knjaževca najugroženija su sela na području Tresibabe, okolina sela Bučje, Skrobnica, Vlaško Polje i Vine, a bez struje su i dalje mnoga sela u opštinama Boljevac i Bor.

Radnici "Elektrodistribucije" iz Knjaževca, Prokuplja, Svrljiga, >> Pročitaj celu vest na sajtu Cafe.ba << Leskovca i Niša su na terenu i pokušavaju da poprave porušene stubove i pokidane vodove.

Pod težinom leda stradale su stotine hektara šuma, prenose beogradski mediji.

Situacija sa električnom energijom u Boljevcu i vodosnabdijevanjem u Boru stabilizovana je nakon problema koji su nastali padom visokonaponskih stubova zbog leda.

Situacija je i dalje teška u mnogim selima te dvije opštine, jer struje nema više dana.

"Zbog kvara na dalekovodu koji obezbeđuje vodozahvat 'Pustinjac', građani Majdanpeka noćas su ostali bez vode, ali je kvar otklonjen i očekuje se da vodu dobiju do 16.00 časova", izjavio je predsjednik opštine Majdanpek Dejan Vagner.

On je naveo da stanovnici Majdanpeka sada imaju struju i da u snabdijevanju električnom energijom trenutno nema problema.

Problema sa strujom je bilo sinoć u Donjem Milanovcu, ali je i tamo problem riješen.
Pogledaj vesti o: Bor

Nastavak na Cafe.ba...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

PROBLEMI Bez struje u Knjaževcu i Donjem Milanovcu

Izvor: Blic, 07.Dec.2014

Na području Knjaževca 25 sela na većoj nadmorskoj visini i danas su bez struje, dok su građani Majdanpeka protekle noći ostali bez vode...U okolini Knjaževca najugroženija su sela na području Tresibabe, okolina sela Bučje, Skrobnica, Vlaško Polje i Vine, a bez struje su i dalje mnoga sela u...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Cafe.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Cafe.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.