Koncert Tompsona u Splitu uoči godišnjice Oluje

Izvor: RTS, 30.Jul.2019, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koncert Tompsona u Splitu uoči godišnjice "Oluje"

Marko Perković Tompson je na svom profilu na Fejsbuku potvrdio da će 4. avgusta održati koncert na splitskoj Rivi. Koncert se održava uoči godišnjice akcije hrvatske vojske "Oluja", tokom koje je ubijeno ili nestalo oko 2.000 Srba, a proterano više od 220.000.
Marko Perković Tompson se odazvao pozivu Koordinacije branitelja grada Splita, Splitsko-dalmatinske županije i gradonačelnika Andre >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Krstulovića Opare da održi koncert uoči godišnjice akcije "Oluja", piše hrvatski Dnevnik.
O mogućnosti da se taj koncert održi u Splitu prošle nedelje najavio je sam gradonačelnik Krstulović Opara, koji je tom prilikom rekao da se s udruženjima veterana vode razgovori i da još ništa nije odlučeno, a na pitanje koliko će koštati koncert odgovorio je da je u gradskom budžetu za državne praznike i manifestaci predviđeno 1,5 miliona kuna.
Opara je tada rekao i kako nikog posebno nije zvao na koncert, ali da su svi dobrodošli.

Nastavak na RTS...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Tompson uoči godišnjice "Oluje" nastupa u Splitu

Izvor: Blic, 30.Jul.2019

Marko Perković Tompson je na svom profilu na Fejsbuku potvrdio da će 4. avgusta održati koncert na splitskoj Rivi. Koncert se održava uoči godišnjice akcije hrvatske vojske "Oluja", tokom koje je ubijeno ili nestalo oko 2.000 Srba, a proterano više od 220.000.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.