Još nekoliko dana do muzičkog događaja sezone: Discovered by Coke bira pobednika na velikom završnom koncertu

Izvor: Advertiser-Serbia.com, 12.Nov.2019, 18:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još nekoliko dana do muzičkog događaja sezone: Discovered by Coke bira pobednika na velikom završnom koncertu

Coca-Cola i Bassivity Digital vas vodi na muzički događaj sezone: veliki koncert na kom će biti izabran finalista Discovered by Coke takmičenja, 15.novembra u Hangaru u Luci Beograd.

Discovered by Coke ulazi u svoju veliku završnicu. Sara Jo, S.A.R.S, Bojana i Leon – izabrali su finaliste! Anđela Orelj, Ana Miletić, Marina Roman i Predrag Simić već zvuče kao prave muzičke zvezde, ali samo jedan finalista može da pobedi i ponese titulu – Discovered by Coke zvezda!
>> Pročitaj celu vest na sajtu Advertiser-Serbia.com <<
Vodimo vas na spektakularni koncert na kojem će biti izabran pobednik ili pobednica prvog online talent show-a u Srbiji. Uživajte uz polučasovne nastupe Sare Jo, S.A.R.S. Bojane Vunturišević i Leona koji će sa finalistima izvesti zajedničke numere koje je producirao Bassivity Digital i koje već imaju na stotine hiljade pregleda na Youtube.

Čitaoci koji se jave na e-mail: discoveredbycoke@levant.rs osvojiće dve ulaznice za veliko Discovered by Coke finale.

Potrebno je da dostavite vaše ime, prezime i mail adresu kao i iste podatke osobe koju biste poveli. Prvih pedeset dobiće mail i ulaznicu / QR kod za finalni DBC koncert.

Vidimo se u Hangaru u Luci Beograd 15. novembra!

Nastavak na Advertiser-Serbia.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Advertiser-Serbia.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Advertiser-Serbia.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.