Izvor: Luftika.rs, 03.Jul.2025, 17:05

Advokat: Ne pristajte na sporazum o priznanju krivice

Protiv oko 30 privedenih, nakon intervencije policije ispred Pravnog fakulteta, biti podnete prekršajne prijave, izjavio je advokat Jovan Rajić.
“U ovom trenutku ja ne znam koji bi to prekršaj mogao da bude, šta su to uradili”, kazao je Rajić FoNetu.
Advokat Rajić ističe da u slučaju privođenja ne treba davati bilo kakve izjave bez prisustva advokata.
“Ne treba pristajati na sporazum o priznanju krivice, koje nudi Tužilaštvo, ako niste uradili to što vam se stavlja na teret, jer je to osuđujuća presuda”, naveo je Rajić.
Rajić je dodao da se u slučaju poziva na “prijateljski razgovor” u policiju illi Bezbednosno-informativnu agenciju tamo ne nose mobilni telefoni.
“Postoji velika verovatnoća...

Nastavak na Luftika.rs...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Luftika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Luftika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.