Izvor: Glas javnosti, 12.Jan.2011, 07:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Žena preživela naletanje voza
NIŠ- Sonja M. (22) iz Prokuplja lakše je povređena u noći između ponedeljka i utorka kada je njen automobil marke jugo udario voz, koji je saobraćao na relaciji od Niša prema srpsko-bugarskoj granici, saopštila je niška policija.
Nesreća se dogodila na pružnom prelazu u Zaplanjskoj ulici, kada je Sonja M. jugom pokušala da pređe prugu u trenutku kada su polubranici bili spušteni, a svetlosna signalizacija bila upaljena.
U nesreći tom prilikom oštećena su još dva automobila rekli su policiji.
Pogledaj vesti o: Prokuplje
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






