Izvor: juGmedia, 17.Feb.2014, 02:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Vodovod“ nudi reprogram na 12 rata
PROKUPLJE – Javno preduzeće „Vodovod“ ponudilo je građanima mogućnost reprograma starog duga za utrošenu vodu u 12 mesečnih rata, uz otpis kamate od 30 odsto.
- Odlučili smo da ponudimo reprogram koji će važiti i za već reprogramirane dugove i da pružimo još jednu šansu svima onima koji za godinu dana nisu uspeli da otplate stare dugove da to urade ove godine - kazao je novinarima direktor „Vodovoda“ Dragoljub Pešić
Prošle godine je zahvaljujući >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << reprogramu zaostalih dugovanja, koja su se zavisno od visine duga umanjivala od 30 do 50 odsto, „Vodovod“ uspeo da ostvari naplatu koja je premašila 100 odsto.
Prokupčani za vodu duguju oko 115 miliona dinara.
(Kraj)BETA/ena
Pogledaj vesti o: Prokuplje


