Izvor: JužneVesti.com, 17.Okt.2017, 12:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Voda u Prokuplju ispravna za piće
Nakon što su u nedelju zbog havarije na trafo-stanici na akumulaciji Bresnica filteri za prečišćavanje radili sa 80 odsto kapaciteta, građani su prijavljivali blago neprijatan miris vode sa vodovoda, ali u JKP "Hammeumu" tvrde da voda nijednog trenutka nije bila neispravna i da se bez problema može koristiti za piće.
Pogledaj vesti o: Prokuplje
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







