Izvor: B92, 17.Maj.2013, 21:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen zbog maltretiranja bake
Prokuplje -- Pripadnici MUP-a Srbije uhapsili su D.P. (24) iz okoline Kuršumlije zbog razbojništva i nedozvoljenih polnih radnji nad 84-godišnjom ženom iz sela Barlova.
Za još dvojicom osumnjičenih se traga.
Iz Policijske uprave u Prokuplju saopšteno je da se uhapšeni D.P. sumnjiči da je, zajedno sa dvojicom maskiranih osoba, pre dva dana provalio u kuću oštećene žene, u kojoj je živela sama, obavio premetačinu, skinuo odeću sa žene i fizički i psihički je maltretirao.
Uhapšenom je određeno policijsko zadržavanje nakon čega će biti predat sudskim organima.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











