Izvor: JUGpress.com, 30.Maj.2016, 14:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Žitoradji oboren pešak
PROKUPLJE
Na području Policijske uprave u Prokuplju, u periodu od 27. do 30. maja 2016. godine, dogodile su se tri saobraćajne nezgode.
U Žitorađi su se dogodile dve saobraćajne nezgode, u jednoj saobraćajnoj nezgodi oboren je pešaka, koji je zadobio teške telesne povrede, dok je druga saobraćajna nezgoda bila bez povređenih osoba.
U saobraćajnoj nezgodi u Blacu jedna osoba zadobila je lake telesne povrede.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















