Počelo krpljenje udarnih rupa u Prokuplju

Izvor: JužneVesti.com, 18.Maj.2015, 12:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počelo krpljenje udarnih rupa u Prokuplju

Nakon asfaltiranja Ulice Kraljevića Marka započeto je krpljenje udarnih rupa u užem centru, a u toku je i javna nabavka sa sanaciju makadamskih ulica oštećenih u poplavama.

Iz lokalnog budžeta je za ovu namenu do sada izdvojeno 14,5 miliona dinara, a do kraja godine planirano je još 16 miliona za sanaciju prokupačkih ulica.

Direktor Direkcije za izgradnju Novica Radosavljević kaže da su sanirane i >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << rupe na glavnom prokupačkom mostu koje su ozbiljno ugrožavale bezbednost pešaka.

Prema godišnjem planu, nastavićemo sa sanacijom ulica u gradu. Otvorena je i javna nabavka za saniranje makadamskih ulica koje su oštećene tokom prošlogodišnjih poplava, a koje će se uraditi do kraja godine - naglasio je Radosavljević.
Pogledaj vesti o: Prokuplje

Nastavak na JužneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.