Krađa,svađa…itd“ Bujanovcu

Izvor: juGmedia, 12.Sep.2015, 10:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krađa,svađa…itd“ Bujanovcu

BUJANOVAC/PROKUPLJE – Varoško pozorište „Histrion“ iz Prokuplјa sa predstavom „Krađa, svađa…itd“ gostovalo je u Bujanovcu gde su bili odlično prihvaćeni od strane publike i domaćina.

“Bilo je zadivlјujuće videti kako se dvorana od 400 mesta puni i pored obilne kiše, koja je bez prestanka padala. Uživali smo u čestim prekidima predstave, koji su se događali zbog smeha i aplauza. Vrhunac je bio kad nas je publika četiri puta vraćala na bis, istakla je >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << sajt opštineProkuplje Tijana Mladenović, koja je u predstavi igrala Branku.

Članovi „Histriona“ kažu da je druženje sa lјubaznim domaćinom posle nastupa bilo iznad svih očekivanja, te se s toga nadaju da će ih što pre ugostiti u Prokuplјu.

(Kraj)iva
Pogledaj vesti o: Prokuplje

Nastavak na juGmedia...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.