Izvor: JUGpress.com, 09.Apr.2023, 23:14

„Dubočica 54“ protutnjala kroz Prokuplje

LESKOVAC-PROKUPLJE

Rukometaši „Dubočice 54“ slavili su na gostovanju u Prokuplju protiv „Topličanina“ rezultatom 24:32 (15:18) u utakmici 23. kola Arkus lige. Utakmica je bila ravnopravna samo prvih 12 minuta (6:6). Leskovčani su tada zaigrali mnogo angažovanije, prešli u vođstvo i na odmor otišli sa tri gola prednosti (15:18). Gosti su >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << i u drugom poluvremu odlično krenuli, serijom od četiri gola došli do 15:22 i već tu se mogao nazirati i konačan rezultat. U 53. minutu prednost je iznosila maskilmalnih 12 razlike (18:30). Na samom kraju domaći tim je uspeo da ubalaži poraz na konačnih 24:32.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali: Stefanović, Milićević, Radulović 3, Trajković, Mađar, I. Mitrović 1, Spasić 6, A. Mitrović 1, Atanasković 4, Ristović 8 (igrač utakmice), Stolić 1, Pavlović 3, Anđelković 5, Kocić (odbrane 12/29), Arđelan (odbrane 3/10).

Nakon 23. kola „Dubočica 54“ je na poetom mestu sa 24 osvojena boda, bod više od „Crvene zvezde“. U narednom, 24. kolu, u Leskovac dolazi „Vojvodina“ iz Novog Sada, ekipa koja je ubedljivo prva na tabelil. Ovaj meč biće odigran 11. maja, zbog obaveza koje Novosađani imaju u evropskim takmičenjima. (kraj) IS/SA