Izvor: S media, 07.Dec.2011, 17:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sastanak predstavnika Kfora i Srba
Šef Kforovog tima za vezu pukovnik Adolf Konrad trenutno razgovara sa predsednicima opština Zvečan i Zubin potok Dragišom Milovićem i Slavišom Rirstićem o aktuelnoj situaciji u tim opštinama.
Kosovo jedna od tema NATO konferencije u Briselu
Srbi sa severa ne bi preokret
Uklonjene barikade, saobraćaj normalizovan (FOTO + VIDEO)
To je redovan sastanak Kfora i predstavnika >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Srba i održava se svake srede, a prisustvuju mu i predstavnici drugih međunarodnih organizacija poput OEBS-a.
Saobraćaj između Zvečana i Zubinog potoka kroz Jagnjenicu obavlja se neometano, a vojnici Kfora i lokalna policija još uvek nisu počeli sa kontrolisanjem vozila i putnika.
Nakon što kontrolni punkt u Jagnjenici bude ojačan i u potpunosti funkcionalan, vojnici Kfora i lokalna policija počeće da vrše kontrolu vozila i putnika.
(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija






