GDE je gurnula lovu?!

Izvor: Mondo, 30.Jan.2016, 17:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GDE je gurnula lovu?!

Pljačka kod "Plejboj" zečica, policija pronašla novac u vagini pljačkašice!

Karisa i Kristina Šenon, "Plejbojeve" zečice i nekadašnje devojke Hjua Hefnera, prijavile su policiji pljačku u svom salonu lepote na Beverli Hilsu. One su pozornicima ispričale da je nepoznata žena zavukla ruku u kasu, uzela nepoznatu sumu novca, gurnula je u vaginu i pokušala da izađe.

U policijskom izveštaju ovog bizarnog slučaja navodi se da je osumnjičena "zaista u >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << telesnoj šupljini imala određenu svotu novca, koja se videla čak i spolja"?!

Novac je vraćen vlasnicama nakon što je pljačkašica podvrgnuta fizičkom pregledu od strane policajke, i protiv nje je podignuta optužnica zbog teške pljačke, prenosi "TMZ".
Pogledaj vesti o: Playboy

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.