Siniša Mali posetio Festival piva

Izvor: Blic, 23.Avg.2015, 00:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Siniša Mali posetio Festival piva

Beer Fest je večeras posetio i gradonačelnik Beograda Siniša Mali, koji je u društvu prijatelja i saradnika uživao u nastupu grupe Galija, saopšteno je iz pres službe Bir festa.

Četvrte večeri festivala izostala je kiša, ali ne i posetioci koji su u kolonama navirali sa svih strana Ušća.

Festival je večeras posetilo preko 90.000 ljudi.

Pored legendarnih domaćih bendova svetsku slavu su opravdali i holandski sastav Krak &Smak >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << čiji su nastup pratile laserske projekcije, navodi se u saopštenju.

Slede nastupi starih znalaca Beer Festa grupe Orthodox Celts, potom legendarnog "Prljavca" Davorina Bogovića koji sa bendom nastupa prvi put na ovoj bini.

U 1 sat i 15 minuta iza ponoći sa bine će zagmeti zvuci domaće trube Dejana Petrovića i njegovog Big Banda.
Pogledaj vesti o: Beer fest,   Fest

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.