Šabački letnji festival otvara Josipa Lisac

Izvor: Glas javnosti, Beta, 21.Jul.2010, 07:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šabački letnji festival otvara Josipa Lisac

ŠABAC - Šabački letnji festival (ŠLF), koji se održava od 9. do 13. avgusta, ove godine otvoriće Josipa Lisac a među zvezdama festivala su i hrvatski sastav "Ladno pivo", "Goblini", Vlada Divljan, "Ateist rep" i 'Elektični orgazam".

Festival počinje u ponedeljak, 9. avgusta, kada će u 22.00 nastupiti bend "Zemlja gruva", dok će koncert Josipe Lisac početi u 23.00, a sledeće večeri će nastupiti bend "Svi na pod' i >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Vlada Divljan.

U okviru festivala, 11. jula će nastupiti i "Dubioza kolektiv" iz BIH i hrvatska grupa 'Ladno pivo', dok će dan kasnije, 12. avgusta, nastupiti "Autopark' i "Električni orgazam".

Poslednjeg dana festivala, 13. avgusta, program počinju demo sastavi a zatim će nastupiti "Ateist rep" i šabački "Goblini' kojima će to biti prvi koncert nakon deset godina pauze.

Festival se održava u prostoru Tvrđave na plaži "Stari grad" i svi programi su besplatni.

Nastavak na Glas javnosti...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.