Izvor: Nezavisne Novine, 07.Dec.2014, 19:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nektar special za ljubitelje piva
BANJALUKA - "Banjalučka pivara" predstavila je nektar special, prvo domaće ejl pivo u regionu, bogate i jedinstvene arome, koje je proizvedeno u ograničenoj seriji za praznike.
Nikolas Peni, generalni direktor "Banalučke pivare", rekao je da su ovim proizvodom željeli svim ljubiteljima piva da omoguće jedinstveno iznenađenje za predstojeće praznike.
"Nektar special je naš način da potrošačima zahvalimo za bezrezervnu podršku, jer je ovo jedinstveno >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << pivo na tržištu", istakao je on u petak u Banjaluci. Naglasio je da će "Banjalučka pivara" nastaviti da razvija pivarsku industriju, i da pomjera granice kada su u pitanju inovacije u ovoj branši.
Radovan Rakić, direktor proizvodnje "Banjalučke pivare", rekao je da je nektar special jedino pivo gornjeg vrenja koje se proizvodi u regionu i da inače ejl nije karakteristično piće za naše podneblje.
Nastavak na Nezavisne Novine...












