Baš vesela pijanka na ledu

Izvor: Kurir, 27.Feb.2010, 01:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Baš vesela pijanka na ledu

Pijem pivo i rakiju vruću, šampanjac ostavljam za... Ženska reprezentacija Kanade u hokeju na ledu pobedila je jutros SAD sa 2:0 i pred domaćom publikom u Vankuveru osvojila zlatnu medalju na Zimskim olimpijskim igrama. Veliki uspeh Kanađanke su proslavile odmah po završetku meča uz velike količine alkohola.  
Pogledaj vesti o: Pivo,   Olimpijske igre

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Lindzi Von završila takmičenje u Vankuveru

Izvor: RTS, 26.Feb.2010, 21:27

Američka skijašica Lindzi Von završila je takmičenje na Zimskim olimpijskim igrama u Vankuveru, pošto je napravila grešku u prvoj vožnji slaloma. ..Von je odlučila da učestvuje u slalomu, iako je u prethodnoj trci veleslaloma, polomila prst i imala bolove u leđima posle pada...Američka skijašica...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.