Izvor: Kurir, 27.Feb.2010, 01:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Baš vesela pijanka na ledu
Pijem pivo i rakiju vruću, šampanjac ostavljam za...
Ženska reprezentacija Kanade u hokeju na ledu pobedila je jutros SAD sa 2:0 i pred domaćom publikom u Vankuveru osvojila zlatnu medalju na Zimskim olimpijskim igrama. Veliki uspeh Kanađanke su proslavile odmah po završetku meča uz velike količine alkohola.
Pogledaj vesti o: Pivo, Olimpijske igre
Lindzi Von završila takmičenje u Vankuveru
Izvor: RTS, 26.Feb.2010, 21:27
Američka skijašica Lindzi Von završila je takmičenje na Zimskim olimpijskim igrama u Vankuveru, pošto je napravila grešku u prvoj vožnji slaloma. ..Von je odlučila da učestvuje u slalomu, iako je u prethodnoj trci veleslaloma, polomila prst i imala bolove u leđima posle pada...Američka skijašica...










