Izvor: Glas javnosti, Beta, 26.Feb.2010, 07:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Isplata pomoći penzionerima

Isplata prve rate jednokratne pomoći od 16.000 dinara najugroženijim penzionerima u Beogradu počela je juče. Penzioneri koji imaju prebivalište na teritoriji Beograda i čije su penzije na dan 31. decembra 2009. godine bile jednake ili manje od 14.836,90 dinara, primiće ratu od 4.000 dinara dostavom na kućnu adresu.

- Grad Beograd će, uprkos teškoj ekonomskoj situaciji, nastaviti da pomaže najugroženijim sugrađanima. >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Ovo je prva rata u ovoj godini. Dobiće je 65.152 najugroženija penzionera. Za tu svrhu iz gradskog budžeta je izdvojeno ukupno 2,7 miliona dinara - izjavio je zamenik gradonačelnika Milan Krkobabić.
Pogledaj vesti o: Isplata penzije

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.