Izvor: B92, 10.Apr.2021, 23:04

Goleada i podela bodova Monpeljea i Marseja

Fudbaleri Monpeljea i Marseja odigrali su 3:3 u 32. kolu Lige 1.
Gosti su bili bliži pobedi, uprkos činjenici da su gol primili već u prvom minutu, da bi pri nerešenom rezultatu ostali sa desetoricom na terenu.
Monpelje je do vođstva stigao preko Delora, da bi u završnici poluvremena preokret gostima doneli Milik i Gej.
Labor je u 47. vratio rezultat na početak, da bi 15 minuta kasnije Duje Ćaleta-Car dobio direktan crveni karton.
Ipak, Olimpik je uspeo da stigne do novog vođstva, preko Perana u 71. minutu.
Delovalo je da će Marsej uspeti da ostvari pobedu, međutim, Delor u trećem minutu nadoknade postavlja...