Izvor: MozzartSport.com, 10.Apr.2021, 23:05

Ušli Ristić i Škuletić - Monpelje nastavio niz (VIDEO)

Spektakularna utakmica na "Mosonu"

Gol u prvom minutu, preokret, crveni karton pola sata pre kraja, veliki broj šansi i spektakularne odbrane, a onda i pogodak u trećem od četiri minuta nadoknade. Sjajan meč odigrali su Monpelje i Olimpik Marselj u kom, na kraju, nije bilo pobednika - 3:3.

Bodom ne mogu biti zadovoljni ni jedni ni drugi, ali će ga domaćini sigurno proslaviti. Upisali su desetu uzastopnu utakmicu bez poraza, a do izjednačenja su stigli u poslednjim >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << trenucima meča. Iako su već u prvom minutu poveli...