Bajaga rasprodaje Zagreb!

Izvor: NaDlanu.com, 26.Feb.2014, 14:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajaga rasprodaje Zagreb!

Veliko interesovanje za tri Bajagina koncerta u zagrebačkoj Tvornici (6-8.3.) rezultiralo je prodajom gotovo svih ulaznica za osmomartovski nastup.

U prodaji se nalazi poslednjih 80 ulaznica za koncert koji će Bajaga i Instruktori odsvirati na Dan žena, i očekuje se da će te ulaznice prodati najkasnije do srede ujutro. Ista situacija događa se i sa koncertom u petak, 7. 3. za koji je prodato 80 posto karata, a očekuje >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << se da sve planu do vikenda. Ulaznice u pretprodaji koštaju 120 kuna, a na dan svakog koncerta biće 140. Bend će održati ove koncerte obeležavajući 30 godina od prvog albuma "Pozitivna geografija", kao i od prvog koncerta u zagrebačkom Kulušiću koji je sada zatvoren.

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.