Odbrojavanje uz Acu Lukasa

Izvor: NaDlanu.com, 18.Nov.2011, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbrojavanje uz Acu Lukasa

Posle "Najveće žurke na Balkanu", pevač Aca Lukas odlučio je da Novu 2012. godinu dočeka zajedno sa svojim fanovima u Beogradskoj areni.

Zbog velikog interesovanja koje je vladalo za njegov nastup 3. novembra, pevač je odlučio da zajedno sa svojim brojnim fanovima isprati staru i sačeka Novu 2012, javlja "Kurir".- Došli smo na ideju da u Areni napravimo pokretnu diskoteku i da za doček Nove godine >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << napravimo najveći klub na Balkanu - rekao je Lukasov menadžer Saša Mirković i dodao da će cene ulaznica, koje će uskoro biti puštene u prodaju, biti prilagođene svačijem džepu.- Osim karata u parteru, biće moguće rezervisati barske stolove i separee, a za one sa dubljim džepom obezbedili smo lože, koje će se prodavati nezavisno od broja mesta - poručio je Mirković.
Pogledaj vesti o: Nova godina,   Doček Nove Godine

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.