Nova bruka u Leskovcu

Izvor: OkRadio.rs, 23.Dec.2013, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Juga iz Vranja izgubili su, u 12. kolu Prve regionlane košarkaške lige Istok, u Leskovcu od ekipe Zdravlja Leskovac, ubedljivim rezultatom 100:66 I još jednom se propisno obrukali. Da Leskovčani nisu “stali” I pruzžili šansu rezervistima ko zna kolika bi razlika bila na kraju, jer su posle treće četvrtine leskovčani vodili sa 87:41 ili 46 koševa razlike.   Kod domaćina, svi koji su ušli u igru zadovoljili su igrom, a posebno Denić i veteran Slobodan Mitić Žuća koji je sa 45 godina jedan od najboljih centara u ligi.     ZDRAVLJE - JUG 100:66 (28:13, 26:18, 33:10, 13:25) SC Dubočica, gledalaca: 400, sudije: Simonović,...
Pogledaj vesti o: Nova godina,   Vranje