NATA CUPKALA U SERGEJEVOM KRILU

Izvor: Kurir, 04.Jan.2011, 10:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NATA CUPKALA U SERGEJEVOM KRILU

Trifunović obučen u Deda Mraza ispunjavao želje Nataši Bekvalac, s kojom se prethodno posvađao

Sergej ispunjava Natine želje.

Nakon spektakularne svađe pevačice i glumca na snimanju novogodišnje „Hitorame", koja je začinjena Natašinom psovkom „jedi g..na", Bekvalčeva je završila u krilu popularnog glumca, maskiranog u Deda Mraza.

- Trifunović se nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << svađe kulturno izvinio Nataši i nastavili su s radom. On je obukao crveno odelo i stavio belu bradu, a Nata mu se udobno smestila na butine. I, dok je ona zadovoljno cupkala i šaputala kako želi veliki koncert u 2011. godini, glumac ju je počastio sočnim komplimentima: „Šećeru, pošto je Deda Mraz slab na plavuše, sada će da pusti tvoju pesmu" - prenosi Kurirov izvor detalje ovog zanimljivog pomirenja.

Pozvali smo Natašu kako bismo saznali da li između nje i Sergeja ponovo vladaju mir i ljubav.

- Svi iz posla znaju koliki sam profesionalac - rekla je kratko Bekvalčeva.

Gde ste, bre, sad navalili. Nema audicije za Deda Mraza za sledeću godinu.
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.