Uvozno a naše: Nikolina Pišek

Izvor: Poznati.info, 13.Nov.2012, 14:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uvozno a naše: Nikolina Pišek

Niko kao ona ne ume da od čistog purgerskog naglaska napravi žestok afrodizijak. Na televiziju dospela kao jedna u nizu lepotica čija je uloga oduvek bila da ukrase glomazne scenografije i ulepšaju programsku šemu. Ali, Nikolina je očigledno i znala i umela više. Kameleonski kolorit njenih očiju ne bi bio ni blizu toliko ubojit da nije povezan sa inteligencijom predatora i jezikom lukave dvorske dame koja u svakom trenutku zna u kom grmu leži zec odnosno blago. Ili puška. >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info <<

I kada je gola zna zašto je gola, i kada je obučena zna šta želi da poruči svakim zakopčanim dugmetom

Nikolina nije prostodušna jezičara. Ona ne govori ni previše ni premalo. Zna da odredi meru. Ne izleće se. Naprotiv, vešto bira reči i sklapa efektne konstrukcije koje gađaju pravo u metu i u skladu sa povodom. Čak i kada ulazi u sobu u kojoj bleje tri zgodna anonimusa čekajući da radnja rijaliti programa konačno krene. “Dečki, igrate se?”Pametnome dosta. Od Bilje City na ovamo u Srbiji se nije pojavila televizijska voditeljka koja bi se mogla pohvaliti i dugim nogama i dugim, ali prefinjenim jezikom. Strukom i IQ-om. Umiljatim glasom čiji vokali odzvanjaju u skladu sa treperenjem izvijenih trepavica. Skrivenim namerama koje nisu tako tužno očigledne. Ona koja bi imala odgovor na svako pitanje i koja bi u pola noći bila sigurna da li je Romeo Montegi ili Kapuleti.

I Nikolina Pišek voli skupe krpice, Moet i žestoke momke sa žestokim džepovima. I ona vodi seoske i gradske rijaliti programe i najavljuje svaku drekavicu kojoj je kontroverzni ljubavnik, trenutno u zatvoru ili bekstvu, kupio CD. I ona je svesna da mora da opstane jer nove vitke i “na sve spremne” držačice mikrofona stižu. Ali je opet sasvim različita. Još jedan dokaz da je lepota bez pameti, nezavisno od količine obrazovanja, tek fasada koja dosadi ukoliko se duže gleda. Kao i činjenice da je fatalnost bez samosvesti, sigurnosti i vere u sebe, nemoguća. Na taj način predator postaje seksi predator, zov sirena koji znači smrt, ali mu je nemoguće odoleti. Ako je lepa, nije pak blesava, kužite?

Izvor: wannabestars.rs
Pogledaj vesti o: Nikolina Pišek

Nastavak na Poznati.info...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.