Izvor: Mondo, 13.Feb.2018, 09:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nova šansa za ljubav
Iako su raskinuli pre skoro godinu dana, golupčiće su viđeni u jednom luksuznom hotelu na Maldivima kako uživaju zajedno.
Foto: Guliver/Getty/Kevin Mazur
Strani mediji prenose da je su Orlando Blum i Kejti Peri ponovo zajedno.
Pevačica je ta koja je napravila prvi korak ka pomirenju, jer joj je mnogo stalo do popularnog glumca. Ovog puta, pokušaće da se ne eksponiraju toliko u javnosti i da čuvaju svoju privatnost.
Iako su se rastali >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << prošlog marta, ostali su u kontaktu, bar preko Instagrama na kome često razmenjuju poruke i komentarišu jedno drugom fotografije.
S obzirom da je Kejti Peri skoro izjavila da želi decu, možda se ovog puta poznati par uozbiljio, pa neće biti iznenadnih raskida.
Pogledaj vesti o: Maldivi








